Pytania zadawane najczęściej przez naszych Klientów

Oprócz standardowych usług w postaci przepychania rur, pionów, zajmujemy się także białym montażem, projektowaniem i tworzeniem całych systemów hydraulicznych, a także bieżąca naprawa, konserwacja lub wymiana już istniejących kranów, zlewów, brodzików, rur oraz innych elementów hydraulicznych.
Wszystko uzależnione jest od usługi hydraulicznej oraz godziny i dnia, w którym zostanie wykonana. Zapewniamy jednak bezpłatny, szybki dojazd do klienta na terenie Krakowa. Przykładowe usługi hydrauliczne, które wykonujemy codziennie dla naszych klientów w Krakowie: Przetykanie wanny, wc, brodzika, zlewu, umywalki - od 140 zł, Naprawa wycieku z instalacji - od 160 zł, Naprawa spłuczki wc (wolnostojący / w zabudowie) - od 70 zł. Zajmujemy się także montażem: Montaż baterii (ściennej / stojącej) - od 130 zł, Montaż wc - od 190 zł, Montaż umywalki - od 140 zł. Przed przystąpieniem do wykonywania usługi zabezpieczamy posadzkę przed zabrudzeniem -natomiast po wykonaniu usługi - wszystko dokładnie sprzątamy aby klient nie musiał tego robić za naszą ekipę hydraulików.
Tak. Nasze pogotowie hydrauliczne Kraków jest dostępne w każdy dzień, także święta w godzinach od 8:00-22:00. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z naszym pogotowiem: +48 511 095 095
Nasze usługi hydrauliczne oferujemy w całym Krakowie, co za tym idzie obejmujemy zasięgiem wszystkie dzielnice Krakowa. Działamy od Dębniki aż po Nową Hutę. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także klientów z miejscowości położonych blisko Krakowa - Zielonki, Libertów, Tropiszów itd.
Tak, na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy gwarancji. Jesteśmy pewni naszych umiejętności i jakości usług dlatego jako nieliczni zapewniamy gwarancję dobrze wykonanej usługi. W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji, prosimy o kontakt +48 511 095 095