Lokalizacja wycieków Kraków - Skuteczna diagnostyka miejsc przecieków

Zdiagnozowałeś w swoim mieszkaniu lub domu wyciek, ale nie jesteś w stanie zlokalizować jego źródła? Przyczyną może być rozszczelnienie rur, ich pęknięcie, uszkodzenie lub wadliwe wykonanie instalacji. Nie czekaj i zwróć się do specjalistów, aby niezwłocznie i skutecznie zlokalizować przeciek, a następnie wyeliminować jego przyczynę i przystąpić do osuszania oraz usuwania szkód.

Nasza firma specjalizuje się do lat w realizacji kompleksowych usług hydraulicznych, niemniej jednak w naszej pracy bardzo często spotykamy się z przeciekami trudnymi do zlokalizowania, które nagminnie powodują olbrzymie uszkodzenia ścian, podłóg i sufitów, a ponadto generują duże koszty związane z koniecznością wykonania prac remontowych. Mając na uwadze bieżące potrzeby Klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty usługę lokalizacji wycieków. Posiadamy we wspomnianym zakresie niezbędne kwalifikacje i sprzęt, nieodzowny do skutecznej i precyzyjnej lokalizacji przecieków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług. Jednocześnie chcemy podkreślić, że szybka reakcja i dokładna lokalizacja wycieku, oraz podjęcie odpowiednich działań jest kluczowa dla wyeliminowania awarii, usunięcia wycieku, a jednocześnie uniknięcia kosztów remontu.

Lokalizacja przecieków Kraków - Metody lokalizacji wycieków

Skuteczność jest kluczowym elementem naszych usług, dlatego zawsze bardzo sumiennie i z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń działamy, aby zlokalizować wyciek. W naszej pracy wykorzystujemy metody:

  • Mapowania, przy użyciu miernika wilgotności.
  • Ciśnieniowej próby szczelności instalacji.
  • Próby szczelności instalacji przy zastosowaniu gazu znacznikowego.
  • Inspekcji kamerą endoskopową, w celu dokładnych oględzin trudnodostępnych miejsc.
  • Skanowania powierzchni kamerą termowizyjną.
  • Badania akustycznego geofonem.

Chcesz zlokalizować miejsce wycieku? Zadzwoń: +48 511 095 095